бг721

производи

 • Хеави Дути Мицрогреен Траис Контејнер за саднице Лежиште за клијање семена

  Хеави Дути Мицрогреен Траис Контејнер за саднице Лежиште за клијање семена

  Материјал:ХИПС
  Модел:ИБ-ФТ-1, ИБ-ФТ-1020, ИБ-ФТ-1010
  Висина:6 цм, 4 цм, 3,6 цм
  Тежина:100-350г
  Боја:Црна, бела, зелена, плава, прилагођена
  Функција:Посуде за саднице за клијање
  Детаљи испоруке:Испоручено за 7 дана након уплате
  Услови плаћања:Л/Ц, Д/А, Д/П, Т/Т, Вестерн Унион, Монеи Грам
  Ако имате било каквих питања, контактирајте нас на време

  Контактирајте ме за бесплатне узорке